Listopad 2012

Abych k Vám byla upřímná..

11. listopadu 2012 v 21:35 | L. |  Něco ke mě =)
Proč píšu tento článek? Abych k Vám byla upřímná..


Nikdy jsem nebyla takováhle. Naplnilo mě něco, o čem jsem dříve jen slýchala a představovala si. Něco, čeho jsem se někdy jen letmo dotkla. Vím, že nejsem jediná..

Jakoby myšlenky byly zbytečné a všechno a všichni se dali procítit a pochopit srdce. Někdy mám pocit, že už nemám ani myšlenky, ale jen pocity. Cítím, že vše, co cítím mi programuje život, a né jen mě, ale všem, naší planetě Zemi,.. Nejsem tu proto, abych zde byla a žila si život studentky.. Stala jsem se vědomou součástí, součástí toho všeho, co se mě jen letmo někdy dotklo. A přesto přišel čas, kdy to naplnilo celé mé nitro.

Jsem šťastná..a přesto to je slabé slovo. Jsem přešťastná. Pořád si žiju svůj lidský život, ale co mě to naplnilo?

Miluji SAMA SEBE, vím, že ano, cítím to. Jsem šťastná tím, kým jsem. Vím, že mám v sobě vše, co potřebuji k vyplnění mých snů. A plní se.. Nevložila bych zodpovědnost za svůj život někomu jinému, už ne.


Miluji přírodu, Zemi..každý den jsem dojata až k slzám, jak svou lásku mohu s ní sdílet. Našla jsem někoho, komu mohu o své lásce vyprávět, pociťovat,.. vždy jsem myslela, že musím hledat lidi, abych svou lásku mohla naplno prožívat. Že jsem nevyprávěla, a neposílala svou lásku Zemi? Ale ano.. jen nikdy jsme se tolik nedokázali spojit. Nikdy jsem se jí tolik neodevzdala. Nikdy jsem nepřestala věřit bez strachu. Ale kde je strach? Přijala jsem ho a i strach jsem se naučila milovat. Nikdo mi možná neuvěří, ale strach je přítel, kterého když přijeme, dokáže se na nás usmát a jít s námi za ruku..

Pokud jsem našla sama sebe, a já věřím, že ano. Pak jen díky tomu, že jsem se stala součástí všeho.

Jsem plná naděje, lásky, citů, života, síly a odvahy. Věřím a vím, že právě toto se neděje jen v mém životě.

Ve vzduchu cítím radost, kterou jsem ještě necítila.. Natěšenost..


Nemusím..

10. listopadu 2012 v 12:08 | L. |  Něco ke mě =)

Nemusím být hvězda, abych dokázala zářit, nemusím být nejlepší, abych si sebe uměla vážit, nemusím být ani nejkrásnější na to, abych pro Tebe dokázala být nejzajímavější.