Co náš svět prožívá

30. července 2012 v 0:53 | L. |  Cesta životem =)
Zdravím,

ráda bych se s Vámi podělila o můj pohled na svět. Vlastně o vše, co se v poslední době děje. Co jsem vypozotovala a jak mi to přijde. Vím, že nejsem jediná, ale teďka to pociťuji opravdu hodně.

Jak všichni víme, tak rok 2012 ... má být konec světa. (Ráda jsem Vás poznala.. :D) V konec světa opravdu nevěřím, v lítání meteoritů nebo konec zemské přitažlivosti,.. to je na moje chápání asi přiliš. Prostě takovýhle průběh se hodí jen do filmu o roku 2012. Ale to je tak celý.

( Myslím si, že je dost lidí, kteří před "osudným" datem prodaji celý svůj majetek a budou si užívat v domnění, že brzy zemřou. Snad jen Ti sebevrazi budou moudřejší a nic nespáchají. V přechodu tisíceletí bylo spoustu lidí, co to takhe hodně dramaticky prožívali, tak snad se lidé poučili. )


Všimli jste si, jak život ukazuje lidem ( obzvlášť těm, kteří žijí ve hmotném uspokojení ), že to je šťastnými neudělá? Lidé přicházejí o práci, přestává fungovat to, co doteď šlo, objevují se jiné způsoby, které jsou úspěšné a ty dřívější už nejsou funkční...

Mám ve svém okolí člověka, který byl zatvrzelý "penízkomil" s citovými prožitky až na málem nejnižším bodě v žebříčku. Tohoto člověka postihla nečekaná a vážná nemoc. Daného člověka i celou rodinu to poznamenalo a stmelilo. Bohužel ještě není nemoc zažehnaná. Ale naštěstí už se dějí i pokroky k uzdravení. Díkybohu.
Nebo nečekaná úmrtí nebo pády. Naše vesnice jich v poslední době zažila několik. Ztráty zaměstnanosti.

Nebo lidé, kteří propadají depkám a hlubokému strachu a bolesti z života a práce, kterou momentálně mají. Vše se do této chvíle dalo, ale odteď by se mělo jít jinak, protože daný člověk to už nezvládá. Znám lidi co toto prožívají, hledají novou cestu, chtějí něco změnit. Ale nemohou přijít na to jak? Nemají v sobě.... co jim vlastně chybí? Na to se ptají a nikde to nemohou nalézt. Přejí si zázrak a změnu k lepšímu, ale jsou tak hluboko, že jim v to už nejde uvěřit. A jak se to pak může stát?

Nacházíme se v období plném změn a uvědomění. Modlím se pro lidi, kteří tápají a hledají. Ze srdce přeji všem, aby našli to, po čem touží a kudy jít, aby dosáhli všeho, co potřebují v této společnosti na přežití a pro svojí radost. Modlím se za pravdu, aby ji lidé spatřili a našli v sobě sílu jí uvěřit. Modlím se za statečnost, víru a otevřenost všech, kteří nevidí kudy jít. Modlím se za celistvost a vnímavost lidstva..

"Kráčej s jistotou a Tvá noha nikdy nešlápne do prázdna"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taure Taure | Web | 30. července 2012 v 7:56 | Reagovat

Nádherně napsané Laigo =)Věřím tomu,že všechno nakonec dobře dopadne a přece jen budou všichni šťastní...a uvědomí si,že hmota není nejdůležitější součástí života =)

2 Tammy Tammy | Web | 30. července 2012 v 13:34 | Reagovat

Hezky sepsané, tohle je něco, co by si vážně měli všichni uvědomit. Pro mě sice nic nového, ale šířit je to třeba :)

3 unisex unisex | 30. července 2012 v 15:54 | Reagovat

Jenže někteří lidé chtějí strašně moc, nestačí jim krásné platy (mám na mysli hlavně politiky a nejen ty současné a v naší zemi) Já bych ze svých modliteb vynechala takové lidi, protože hlavně díky nim to se světem vypadá tak, jak to vypadá, oni nebudou mít nikdy dost. Já jen doufám, že tvoje modlitby za úplně všechny lidi, nebudou vyslyšeny. Kdyby ano, tak nevím, jak to se světem dopadne, protože někteří lidé chtějí naši krásnou planetu mít ve své moci a rozhodovat o lidských životech...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama