Červenec 2012

Jak jsem vyfotila energii svého Anděla:)

31. července 2012 v 2:00 | L. |  Jemnohmotní a já =)
Zdravíčko!

Dneska bych se Vám ráda pochlubila se svým úlovkem. Je pro mě velmi vyjímečný a srdce nadnášející. Když jsem ve školním roce chodila do ZUŠky, tak jsem si chtěla vyfotit svojí práci. A podařilo se mi, díky mým andělům samozřejmě (za což nastokrát děkuji! Usmívající se), vyfotit tento úlovek.

Psala jsem jedné holčině mail, co se v jemnohmotném světe vyzná milionkrát lépe než já ( www.aluska.org), jestli je to skutečně vyfocená jemnohmotná energie. Odepsala mi, že tyto fleky mívají lidé na fotkách většinou když od svých andělů chtějí\potřebují nějakou zprávu, nebo znamení.


( Obrázek jsem ořízla, protože jsem ho nechtěla vkládat na blog. Tak tu máte jen to důležité :))

Nedivím se, že něco takovéhleho jsem zachytila právě na hodině kreslení, protože v ty chvíle jsem byla naprosto spokojená. Strašně ráda maluju nebo kreslím. V ty chvíle se cítím báječně. A o to víc mě potěšilo, že právě v tuhe chvíi vyfotím Laido (pozn.: číst Lajdó). Usmívající se

Tak já se s Vámi zatím spokojeně loučím a přeji Vám krásné chvíle plné uvědomění o našich jemnohmotných přátelích. Jsou s námi neustále!! Stačí se jen otevřít a chtít Usmívající se

Vaše L.

Co náš svět prožívá

30. července 2012 v 0:53 | L. |  Cesta životem =)
Zdravím,

ráda bych se s Vámi podělila o můj pohled na svět. Vlastně o vše, co se v poslední době děje. Co jsem vypozotovala a jak mi to přijde. Vím, že nejsem jediná, ale teďka to pociťuji opravdu hodně.

Jak všichni víme, tak rok 2012 ... má být konec světa. (Ráda jsem Vás poznala.. :D) V konec světa opravdu nevěřím, v lítání meteoritů nebo konec zemské přitažlivosti,.. to je na moje chápání asi přiliš. Prostě takovýhle průběh se hodí jen do filmu o roku 2012. Ale to je tak celý.

( Myslím si, že je dost lidí, kteří před "osudným" datem prodaji celý svůj majetek a budou si užívat v domnění, že brzy zemřou. Snad jen Ti sebevrazi budou moudřejší a nic nespáchají. V přechodu tisíceletí bylo spoustu lidí, co to takhe hodně dramaticky prožívali, tak snad se lidé poučili. )


Všimli jste si, jak život ukazuje lidem ( obzvlášť těm, kteří žijí ve hmotném uspokojení ), že to je šťastnými neudělá? Lidé přicházejí o práci, přestává fungovat to, co doteď šlo, objevují se jiné způsoby, které jsou úspěšné a ty dřívější už nejsou funkční...

Mám ve svém okolí člověka, který byl zatvrzelý "penízkomil" s citovými prožitky až na málem nejnižším bodě v žebříčku. Tohoto člověka postihla nečekaná a vážná nemoc. Daného člověka i celou rodinu to poznamenalo a stmelilo. Bohužel ještě není nemoc zažehnaná. Ale naštěstí už se dějí i pokroky k uzdravení. Díkybohu.
Nebo nečekaná úmrtí nebo pády. Naše vesnice jich v poslední době zažila několik. Ztráty zaměstnanosti.

Nebo lidé, kteří propadají depkám a hlubokému strachu a bolesti z života a práce, kterou momentálně mají. Vše se do této chvíle dalo, ale odteď by se mělo jít jinak, protože daný člověk to už nezvládá. Znám lidi co toto prožívají, hledají novou cestu, chtějí něco změnit. Ale nemohou přijít na to jak? Nemají v sobě.... co jim vlastně chybí? Na to se ptají a nikde to nemohou nalézt. Přejí si zázrak a změnu k lepšímu, ale jsou tak hluboko, že jim v to už nejde uvěřit. A jak se to pak může stát?

Nacházíme se v období plném změn a uvědomění. Modlím se pro lidi, kteří tápají a hledají. Ze srdce přeji všem, aby našli to, po čem touží a kudy jít, aby dosáhli všeho, co potřebují v této společnosti na přežití a pro svojí radost. Modlím se za pravdu, aby ji lidé spatřili a našli v sobě sílu jí uvěřit. Modlím se za statečnost, víru a otevřenost všech, kteří nevidí kudy jít. Modlím se za celistvost a vnímavost lidstva..

"Kráčej s jistotou a Tvá noha nikdy nešlápne do prázdna"


Město Ember

29. července 2012 v 18:00 | L. |  Filmy =)
Na tento film jsem natrefila díky Tammy (http://tajemne.blog.cz/), za což jí taky moc děkuju:P. Na tomto filmu se mi hrozně líbí, že vypráví o našem světě prostřednictvím podzemního města Ember.

Skříňka pro mě symbolizuje poselství toho, jak správně se včas probudit a najít nový směr a tím pádem svět.
Starosta zase naší politiku. Hamty hamty, abych měl víc, než tamty..
A dvě děti - hlavní postavy - nesedí na zadku a nečekají a nedoufají v zázrak. Věří tomu, co dělají a vkládají do toho vše. A "osud" jim hraje do not. Tím chci říct, že při nich stojí a vkládá jim do cesty spoustu "náhod", které jim pomůžou z naoko nezvladatelných situacích.

Kdo je odhodlaný něco změnit a pevně přitom rozhodnutí stojí, Vesmír mu vždy pomůže :).

------------------------> Je možné, ba nejvíc pravděpodobné, že ten film budete vnímat úplně jinak, než já:) Tak se nenechte příiš odradit nebo ovlivnit mým pohledem. Zkrátka takhle to cítím já a je na vás, jak to zapůsobí na vás:).Něco málo k rubrice

28. července 2012 v 17:48 | L. |  Filmy =)

Založila jsem opět novou rubriku :) Tady naleznete filmy, které se mi líbí a úzce souvisí s tématikou blogu, tudíž nesou nějaké poselství pro lidi. Pokud nějaký film takový znáte, tak ho určitě napište do komentářů ;)Změna designu :)

28. července 2012 v 0:48 | L. |  Oznámení.. =)
Po delší době tu máme opět změnu designu. Vždycky říkám, že se mi to líbí a povím to i dnes :). Potrpím si na jednoduchost, takže asi extra odlišný design odemě nikdy neuvidíte. Ale nikdy neříkej nikdy.. Však to znáte, takže kdo ví? Každopádně teďka jsem spokojená tak, jak to je a snad se to líbí i Vám:). Vlastně tomu, kdo sem přijde, takže je to jako bych mluvila k duchům nebo sama k sobě:D..

Ale ne.. vím, že sem chodí pár (jeden, dva,..) lidí pravidelně. Za což jsem skutečně vděčná a patřičně si toho vážím :)
Děkuji mým návštěvníkům, protože bez Vás by to bylo jako zpověď sama k sobě.

Dobrou noc:)K rubrice - Čakry

27. července 2012 v 16:55 | L. |  Čakry =)
Začala jsem se zajímat o čakry :). To, že existují ví snad každý z nás, ale nechci být jen v tom povědomí, že jsou. Přála bych si o nich něco vědět. Kvůli tomu jsem si koupila knihu - Základní kniha o čakrách (Shalila Sharamon - Bodo J. Baginski), ale při jejím čtení jsem potřebovala si daná data zapisovat.

Využiji k tomu právě této rubriky:). Je to i výhra pro vás, protože co kapitola, to článek. Tudíž se dozvíte co kniha obsahuje. Ale všechny informace jsou ovlivněny tím, jak to chápu já, takže pokud chcete vše mít objektivní, tak nejlepší bude, když si danou knížku zakoupíte :)

To je snad vše, co bych ráda řekla k nové rubrice. Jinak zde budou i články, které s výše jmenovanou knihou nebudou mít nic společného:).