Červen 2012

Neomezená vize

25. června 2012 v 23:36 | L. |  Cesta životem =)
Od nemožného k těžkouveřitelnému až po normální a uvěřitelné. Od života bez hranic k vězení, od pochopení a vcítění až k vyhoštěnému cizinci. Z ráje na Zem a zpět. Od lásky k osamocení..


Čím víc mi táhne na osmnácté narozeniny, tím víc mě to táhne k mateariálnosti. Škola, maturita, řidičák,...
Je snadné uvěřit tomu, co vidíte a na co si můžete sáhnout. Ale je obtížné věřit SÁM SOBĚ, že to vše je tak, jak to cítíte právě VY, že právě vám se to děje.

Není to obtížné, jen naším systémem nepodporované:) Ale to "nevadí", protože my jsme lidé. Dokážeme cokoliv. Můžeme být kýmkoliv :). Nemusíme jít po proudu, stačí jen chtít a věřit.

Je snadné věřit, že se právě VÁM nic neuvěřitelného nestane. Je to pak skvělá omluva proto, proč nepřichází štěstí.

Nick Vujicic (muž bez končetin) mluví o důležitosti Neomezené představy. Uvěřila jsem jí, ucítila. Uvěřila jsem, že je možné naprosto vše. NAPROSTO.

Před asi tak měsícem, právě v toto období jsem četla o důležitosti Neomezené představy, jsem měla ráno velmi silnou potřebu si vzít knížku Nicka s sebou do autobusu. Přibalila jsem jí do aktovky a v autobuse místo sluchátek jsem začala číst. Po chvíli jsem knížku zavřela. Paní, vedle které jsem seděla, se kě mně naklonila a povídá:

"Čtete opravdu moc hezkou knížku. Jsem ráda, že se to dostává už i mezi Vaší generaci." Překvapila mě. Žeby znala Nicka?
"Vy znáte Nicka?"
"Ne, ale nakoukla jsem k Tobě a vidím, že jsi stejně zaměřená ve svém životě jako já. Být šťastná ve svém nitru a být smířená sama se sebou." Honilo se mi havou, jestli má tím namysi i jemnohmotné, ale nemluvila jsem o nich.

Začaly jsme si povídat a nakonec z paní vylezly i Zákony Vesmíru, síla myšlenek a spoustu dalšího, nad čím jsem jen zírala. První člověk, který o tom povídá mě!

Byla po rozvodu a právě tohle jí osamostatnilo a dalo jí sílu se najít. Zářila. Byla šťastná! Začla studovat i vysokou školu, o kterou usilovala o pár let starší, než jsem teď já..

"Pokud se do toho ponoříš, začneš poznávat spoustu lidí zaměřených jako jsi Ty."
"Já vím, Zákon přitažlivosti."
"Ano."

Povídala jsem jí o tom, co chci dělat v dospělosti, ale že mi k tomu spoustu chybí a jsou lidé, kteří toho dosáhnout, ale já ne. Protože jsem tohle a tamto..

"Slyšíš co říkáš?"
" Já vím..takhle tomu nepomáhám. Naopak.."
" Pokud si něco přeješ. Naplň své srdce štěstím a radostí. Až štěstím budeš úplně plná a budeš mít pocit, že se ani nenadechneš. V tuto chvíli poděkuj Vesmíru že to, po čem toužíš máš. Pověz mu co to je. Že jsi šťastná, že jsi toho dosáhla. VĚŘ tomu. Vesmír má tyto energie rád, vrátí Ti je."

" Na, vezmi si tohle..." Otevřela kabelku a vytáhla malé popsané papíry scvaknuté sešívačkou.
".. ráno jsem cítila, že si to mám s sebou vzít. Jsi šikovná, tohle je Tvoje cesta. Věř si!" A rozloučily jsme se.

Dala mi do rukou " 101 silných myšlenek". Jsou to věty, články..které si víceméně člověk neuvědomuje, ale je důvod za ně být šťastný. A silné myšlenky, které vás podporují a upevňují víru v sebe sama..

Přišlo mi ohromující, že já jsem potkala člověka, kterého jsem překvapila úplně stejně jako on mě. A ani mě neznal a ihned mi pomohl. CHTĚL mi pomoci a ikdyž se nikdy víc neuvidíme, dal mi něco, co je jeho a pomohlo mu to.

Neomezená představa.

COKOLIV se může stát. Jen se stačí tomu otevřít. Neblokujte si to sami! Právě vám, tady a TEĎ.