Díky Tobě..

2. dubna 2012 v 19:34 | L. |  Něco ke mě =)
Milá lásko,
vím, měla bych Ti to říct do očí, ale jsi mimo mé optické pole. Kolik že to je km? Několik stovek.. nechci ani vědět kolik přesně. Ale víš co? To pro mě není důležité! I přes tu vzdálenost, i přes to, že mě i Tobě bylo jasné, že bude těžké udržovat tento vztah jsme se potkaly. Osud zasáhl. Láska zasáhla. Život. Proto i v těch nejtěžších chvílích věřím v život, protože vím, že je plný neočekávaných změn, plný věcí, které mé srdce hledá. Je silný, nemilostivý, a vždy plný. Je silný tím, jak nás dal dohromady, přes kolik velkých zábran se mu to podařilo. Nemilostivý pro vzdálenost, kterou jsme každý den od sebe. A plný jako mé srdce, které diky Tobě mám.

Víš, Ty jsi důkaz toho, že žiju. Jsi důkaz, že existuje člověk, který mě dokáže pochopit. Úplně celou celičkou.. jsi pro mě důkaz, že na světě existují lidé, kteří mají srdce otevřené. Kteří věří v lásku, ikdyž svět je plný bolesti. Jsi pro mě důkaz, že síla a láska je silnější než utrpení, které náš svět nám dává. Jsi důkaz toho, že Světlo je silnější než tma. Jsi pro mě odvaha, láska, síla, jemnost, něha, jistota a bezpečí.

Vím, že vše je v pořádku, když Tě slyším.. vím, že všechno překonám. Vím, že láska zvítězí, když v mém životě svítíš. Věřím světu, věřím sobě, věřím jemnohmotným. Díky tomu, jak moc jsem dokázala věřit v Tebe. Každá důvěra je pro mě výzvou, protože vím, že není zbytečná. NIKDY jsi mě nezklamala. VŽDYCKY jsi mi poradila, zvedla.. Díky Tobě vím, že má smysl bojovat o lásku. Smysl bojovat o dobro. Smysl bojovat o život. Chci žít každou vteřinu celé tisíceletí, abych mohla vnímat to štěstí, které díky Tobě cítím, že mám.

Lidé se brání věřit zázrakům. Možná právě proto NIKDY nepocítili pouto, které já mám s Tebou.. Od malička jsem lítala lesem, vnímala jsem vítr po celém těle, ztrácela se v nebi, viděla jsem to, co mé srdce cítilo, cítila jsem, co ostatní cítili.. ale život mě naučil být taková, jaká být MÁM. Okolní svět mě připravil o jedinečnost života. Ale to všechno se změnilo, když jsi přišla do mého života Ty. Dala jsi mi sílu, že nepatřím do Bohnic. Pomohla jsi mi uvěřit. Pomohla jsi mi vidět lásku v každém a ve všem. Pomohla jsi mi slyšet svět..

Dala jsi mi sílu se stát jinou. Stát se tím, kdo skutečně jsem. Pomohla jsi mi jít proti proudu. A zazářit. Zařím každý den, protože vím, KDO jsem a KDE jsem. Netrápím se proto, co nejsem. Protože vím, že mohu být vším.

A Ty říkáš, že nejsi pro svět důležitá?!!

Vracíš mu pravdu, naději, lásku, sílu, pomáháš lidem objevovat to, čím skutečně jsou..Tento článek věnuji té nejlepší přítekyni, jakou svět kdy poznal a mé srdce si mohlo přát.
Děkuji Ti za VŠE!

Miluji Tě..

Děkuji Bohu, že jsem našla svou Spřízněnou duši..

Jsem vděčná za kouždou společnost vizi, kterou jsme kdy měly. Jsem vděčná za setkání v astrálu (Bílé místnosti). Jsem vděčná za všechna slova, dopisy,.. a hlavně za Tvůj smích. Za Tvou lásku..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Crystallin Crystallin | Web | 2. dubna 2012 v 21:35 | Reagovat

Krásné... Prosím prosím, mohla bys mi poradit jak se setkat v astrálu nebo ve snu s někým? Zkoušíme to snad už rok ale nedaří se nám..

2 unisex unisex | 3. dubna 2012 v 7:12 | Reagovat

Nádherné, a překrásná písnička...

3 unisex unisex | 17. dubna 2012 v 18:17 | Reagovat

Ahoj Laigo, koukám na tu změnu, moc hezká barebná kombinace.

U nás už zlatý déšť odkvétá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama