Březen 2012

Síla:)..

11. března 2012 v 13:29 | L. |  Cesta životem =)
Moji milíUsmívající se,

Dneska v noci jsem měla noční můru.. Mlčící Ale jak bývá zvykem, tak jsem byla předním uchráněna. Naštěsí. Hodně mě ovlivňuje noční snění, tak jsem ráda, když mohu mít klidný spánek..

( --> tuhle písničku žeruuuu...:)

V poslední době, jsem opět zkoukla (sice ne celého, ale přece jen kousek) Pokojného bojovníka. Video (úryvek) filmu jsme Vám ukazovala posledně. Je to hodně hluboký a důležitý film:) Proto postupem času sem budu dávat videa, která se ho týkají nebo dokonce pocházejí z toho filmu..
Čím častějí člověk slyší takové moudré věty, tím dříve se v nich uvidí:))..
V poslední době jsem se dala na cestu hlubšího sebepoznání a svobody.. Je to osvobozující a trochu děsivé najednou. Ale uvědomila jsem si.. že dříve jsem se obávala budoucnosti, pořád jsem řešila, co asi bude. NIC není tak důležitého jako okamžik, který PRÁVĚ prožíváme. NIC nemůže být tak krásného, jako právě TEĎ. Proto jsem odhodila obavu z budoucnosti a budu se ve své přítomnosti chovat podle toho, jak mé srdce cítí, žě se chovat chce. Pak věřím, že budoucnost bude vždy jen taková, jaká skuteně být má. Někdy se člověk bojí, toho co má přijít.. upřímně asi to je\byl i můj případ. V poslední době jsem si ale uvědomila, že to je tím, že lidé nevěří samy sobě. Uvěřte samy sobě a pak uvěříte, že budoucnost bude krásná. Ten, kdo řídí budoucnoust jste VŽDYCKY JEN VY. A když si uvěříte, budete vědět, že jste dost silní na to, aby jste si připravili v životě krásné okamžiky. A když přijde něco, co Vám ublíží a podlomí kolena.. budete vědět, že právě VY jste natolik SILNÍ, že to ZVLÁDNETE.

"Vždycky se něco děje." - nenechte na sebe tlačit okolním světem, který na Vás tlačí, že žádná chvíle není opravdu vhodná přílišné pozornosti, pokud nejste modelky před stovkama fotoaparátů.. Každá chvíle je skutečně obrovsky důležitá. I život každého z nás je hrozně důležitý..


A pokud přeci jen upadneme.. nezapomínejme na to, že tu nejsme jediní. Je tolik lidí a bytostí.. kterým stojíte za to, aby Vám pomohli. Kteří skutečně touží Vám ulevit, pozvednout Vás a dát Vám sílu. Není zbabělost o pomoct požádat. Je to naopak velká odvaha. Připustit si, že se něco nevydařilo..do čeho jste vložili takovou snahu. Jste silní, když o pomoc požádáte už jen tím, že se rozhodnete vidět pravdu..

( Pokud se Vám video nezobrazuje http://www.youtube.com/watch?v=LmejSbOUcrw&feature=related <-- klikněte:))
" Kde jsi Danny? " - " TADY"
"A to je kdy?" - "TEĎ"
"Kdo jsi?" - " TAHLE CHVÍLE "

Každý kdo miluje srdcem, dívá se srdcem, jedná tak, jak ho vede srdce.. touží srdcem i sní. Kdo se nevzdává a bojuje. Kdo si věří a stojí pevně sám při sobě a těch, kteří jsou stejně otevření lásce jako on. Vyhrává.

Zázraky se dějí těm, kdo v ně věří. Sílu mají Ti, kteří v ní věří. Přátelé mají Tí, kteří v ně věří. Plnohodnotný život mají Ti, kteří v něj věří. VĚŘTE V SEBE. A uvěří ve Vás i svět.

Žít s láskou přeci stojí za to:)

Láska je to jediné na čem skutečně záleží..


P.S. Nevšímejte si toho, jak je několikrát použita fráze " v poslední době" :D:D