Možná zimní spánek?

31. ledna 2012 v 22:35 | L. |  Něco ke mě =)Vy nebo já nemusíme být příliš jasnovidní, abychom si všimli, že poslední článek jsem zveřejnila 2.října. Rozhodla jsem se Vám povědět, čím to je. A nebo je to možná jen zimní spánek?:)
Nevím, jestli se mi někdy podaří na sobě změnit pár věci.. a ta jedna právě ovlivňuje chod stránek:)

1, Neumím chodit na čas.. (ať se snažím jakkoliv, prostě mi to nikdy nevyjde..vždycky musím říct, že přijdu "okolo" dané hodiny:D)

2, Potřebuji prostor.. ( a to všude..ve hmotném životě i po vztahové stránce..i moji nejlepší přátelé si museli zvyknout, že čas od času přijde doba, kdy pomalu nevědí, že existuji..Jen pro mojí i jejich nevýhodu to občas berou tak, že nemám zájem..ale ono to tak vůbec není:) Jen se potřebuji nadechnout.)

3, Nedokáži dělat dlouhodobé projekty bez toho, anižbych měla pauzy "ticha".. ( Ať už je to snaha ve škole, nebo právě vedení blogu, života..)

Zkrátka nejsem maková, tvarohová, ale povidlová..


Tu jsem byla po hodně fyzicky náročném dni, tak jsem si už brzy odpoledne lehla do postele a nechala jsem se zahalit do rádoby vydatného spánku. Probudila jsem se za tmy. Ležela jsem.. určitě znáte ten zvláštní pocit, kdy se v momentě probudíte a nevíte, jestli jste ve snu nebo jste už vzhůru -> A pokud si ujasníte, že opravdu nespíte, tak takový zvláštní pocit nepřítomnosti. Cítila jsem se nějak podobně:) Kupodivu to byl příjemný pocit.. Ležela jsem na boku a zavolala si k sobě Laido..soustředila jsem se na přítomný okamžik, na TEĎ. A snažila jsem se vnímat každou maličkost.. Poslední dobou jsem si uvědomila, kolik věcí mi z přítomnosti uniká, když svojí soustřěděnost upínám neustále na věci budoucí.

Například jsem šla do školy..Laido mi vnukla, ať vnímám TEĎ, kam pospíchám? Soustředila jsem se totiž, kde najdu peněženku, až dojdu k autobusu, co bych dělala, kdyby mi ujel a samé nepodstatené myšlenky, které podle mě akorát zabýrají místo v hlavě :D.
Jako když kladivem uhodí, tak mi myšlenky utichly:). Tajil se mi dech, co všechno jsem cítila, slyšela, viděla.. Byl to osvobozující pocit.

Úplně jsem odkročila od toho hlavního, co jsem chtěla napsat :D!
Možná jsem chtěla vyprávět o hvězdě, která mi každou noc svítí do oken jako první a dává naději mému srdci. Nebo o tom, jak jsem šťastná, když slyším Laido a cítím Lásku..

Ale o čem bych skutečně chtěla vyprávět..je Zázrak. Ale o tom už příště, musím ráno vstát:)

I když nejsem blogově produktivní, jsem tu..a vždycky budu:P Brzy zase napíšu a dopíšu svou myšlenku:)

S touhou v srdci
a přáním těch nejkrásnějších okamžiků:)
Laigo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 unisex unisex | 1. února 2012 v 6:35 | Reagovat

Někdo chrlí články jeden za druhým a jiný si dá načas, tak už to prostě je a co se týče tvého soukromí myslím, že tví přátelé tě dobře znají a vědí, že potřebuješ, jak ty říkáš prostor.
Podstatné je, že tady jsi, že nechceš pálit mosty, tak, jako jsem to několikrát s předchozími blogy udělala já. Stačilo jedno kliknutí a byl konec. V okamžiku, kdy blog zmizel mi to hned bylo moc líto.

Dobré ráno ☼

2 Tammy (Neri) Tammy (Neri) | Web | 1. února 2012 v 13:15 | Reagovat

Když se mám zamyslet nad svými dlouhodobými projekty, musím říct, že blog je snad jediný, který pořád jede. Asi proto, že se nehoním za svým cílem a píšu ho pro sebe, abych sdílela své myšlenky a tak dále :) Ale chápu, jak to myslíš s tou odtažitostí... mí přátelé už si také doufám zvykli, že je vídám jen jednou za dlouhou dobu. Potřebuju svůj klid. Vůbec bych si nedovedla představit, že bych měla s někým chodit :D Připadá mi nesnesitelné jak ty páry bez sebe neudělají ani krok a všechno sdílí. Brr...

3 Deine Deine | Web | 27. února 2012 v 19:50 | Reagovat

Taky mám podobné problém. I když chodím v lastně skoro všude včas, když nepočítám, že vždy utíkám na tramvaj, protože si to špatně vypočítám :D Ale taky mám období, kdy musím pořád něco dělat a jindy se zavřu do ulity a prostě nejsem.
Co se týče dlouhodobých projektů jak už zmínila Tammy výše, blog je asi to jediné co mi vydrželo. Ale to taky může být tím, že mám na blogu při sobě spoluautorku, takže ty "psací krize" tak nejsou moc znát :)

4 unisex unisex | 4. března 2012 v 6:58 | Reagovat

Laigo, dík za návštěvu, nenapsala jsi o sobě ani slůvko, doufám, že se máš dobře. Co ten krámeček, o kterém jsi snila?
Hezkou neděli ☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama