Říjen 2011

Krásnější než krásné.

2. října 2011 v 22:07 | L. |  Cesta životem =)
Moji milí,

cítili jste to dneska také? Klid.. takový nebeský. I když přiznávám dneska moje nálada nebyla jen klidná :). Ale jakmile jsem otevřela balkón a dolehl ke mně "letní" vánek, vše se najednou změnilo. Cítila jsem obrovskou touhou být na slunci. Cítit jeho paprsky po celém mým těle, jakoby se chtělo "nabít". Stejně tak jako mobil potřebuje nabíječku, takovou tu "šťávu", tak já dnes slunce.

Až jsem to už nevydržela, vyprdla se na své povinnosti a postavila se čelem k Slunci. Požádala jsem ho, aby mi vyslalo energii, která pomůže mému tělu se zregenerovat. Natočila jsem dlaně a zvedla hlavu, abych se přímo dívala do něj (oči jsem měla zavřené). Jéje to byl pocit.. teďka mě mrzí, že jsem to nedělala častějí. Ještě v dobu, kdy sluníčka byla hojnost.

..cítila jsem, jak mě začla hřát kůže po celém těle, obzvlášť na dlaních. Energii jak se rozlévala do každičkého kousíčku mého těla. Byl to přesně pocit, kdy z člověka vypadne " Ááááááách " :).
Poděkovala jsem a zkončila. Hned mi bylo lépe.


Přála bych si pocit.. takový ten, kdy se Vám oči zalévají slzami, naskakuje husí kůže na každičkém kousku kůže, cítíte velké napětí z toho, jak silná radostný pocit máte v srdci. Tolik bych si přála, aby svět byl plný těchto okamžiků..ještě víc a víc a víc než je teď. Aby každý byl tak šťastný, jak si sám přeje..


A teďka krásné video :) Překrásná dívenka, viďte? :) V krásné těle krásný duch..