Najde se někdo takový?

29. září 2011 v 23:22 | L. |  Cesta životem =)
Nevím, jak se mi to podařilo, ale najednou jsem si uvědomila, co nás čeká.. uvědomila jsem si, jak moc důležité budeme mít postavení za pár let. Díváme se na činy svých rodičů a jejich přátel, šéfů v práci, lidí, co potkáváme, politiků, které odsuzujeme,..prostě na všechny dospělé. A s prominutím si o většině myslíme, jací to jsou tupci.

Já vím, jsme ve věku, kdy podle zákona jsme dospělí, ale já mluvím o opravdové dospělosti. O takovém, ke kterému né každý dojde. Konkrétně mluvím o chování se jeden k druhému, Matce Zemi, a svým i jiným dětem, apod,.. Jaký jim dáme příklad, když ten, který máme teďka stojí za velký kulový? Ne, nestrkám všechny lidi do stejného pytle. Znám spoustu skvělých a moc hodných, laskavých lidí, kteří jsou těmi nejlepšími příklady všeho dobrého, co můžeme mít. Ale vždy tu stejně bude ta stinná stránka. Ačkoliv jsou to lidé výborní, tak i přesto jejich život je plný stresu a sklíčenosti.

Kdo hledajícím lidem ukáže cestu opravdové svobody a sponntáního života? Šťastného, bez stresu, bez strachu,..

A ukáže se někdo takový?
Najde se někdo, kdo tu velkou změnu společně se všemi lidmi dokáže překonat?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 unisex unisex | 30. září 2011 v 7:29 | Reagovat

Napsalas to moc hezky a i když jsem poněkud skeptická chci věřit a doufám, že snad bychom se mohli dočkat lepších zítřků.

2 Tammy Tammy | Web | 19. ledna 2012 v 23:13 | Reagovat

Kdo hledajícím lidem ukáže cestu opravdové svobody a sponntáního života? Šťastného, bez stresu, bez strachu,... Možná to budeme my, kteří jsme v tom hledání dál :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama