..když Vám září měsíční svit do oken.

27. září 2011 v 11:52 | L. |  Něco ke mě =)

Jak si tu tak sedím u otevřeného balkónu.. myslím na to, jak se mi bude stýskat po zpěvů těch maličkých stvořeníček. Začne zima a s ní i svět bude tišší.
Strašně rychle teplé počasí uteklo. Sluníčko, třicítky, voda, smích a i nadávky na to krásně počasí.
Slýchala jsem " Je tak hezky, až je to nechutný.. "
" Kdy už konečně vypne to topení? "
"Zatáhni žaluzie, ať nám sem nesvítí! "
" Kdo v tomhle vedru má žít?"

Teplomilové..každý člověk, kterému je zima, když se všichni potí, v těhlech obdobích vedra jsou nejspokojenější. Jenže tři týdny veder jsou pryč a už si hledám podzimní a pomalu i zimní bundu a boty.
Nejspíš prožíváme poslední "babí léto"..

Chmf..


A vždycky když půjdu v zimě do lesa, bude tišší..ospalý. Nikdo se na mě nebude dívat, jak kolem procházím. Cestou do školy nebudu vidět bytosti, které sledují, jak je z autobusu pozoruji. Nepoví mi " Jsme s Tebou.. " . Na první pohled to bude prázdný les.


Ale až bude sníh.. mám ráda, když je tma a já stojím na perleťově bílém sněhu. Ráda se dívám na Měsíc a myslím na to, že všechny vidí. I mě.. Jak stojím a přemýšlím o něm. Když mi svítí do oken a já jsem pod jeho září. Každý nadává, pokud je měsíční světlo v noci probudí, ale já mám ráda pocit, když v pět ráno vstávám. Všude tma.. a můj pokojíček je plný jeho světla. Jsem ráda, když se můžu hned po probuzení na někoho usmát.

I přes to všechno..
..věřím, že to bude krásná zima.
Butterfly
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 unisex unisex | 29. září 2011 v 7:31 | Reagovat

Tééda, zírám na ten překrásný blogový kabátek, napřed jsem myslela, že jsem klikla na jiný blog. Tahle změna se mi tak moc líbí, že je vlastně jednoduchá, ale krásné obrázky z té příjemné zeleně udělaly zázrak.
Článček je super, úplně tě vidím, jak se ráno usmíváš na měsíc.
Mně by zima ani tak moc nevadila, pokud nebude moc krutá, milují zvířata, ptáci jsou mí oblíbenci a já kvůli nim těžko nesu, když je venku -20°C
Jinak u mne nastaly zdravotní potíže, o kterých se nechci rozepisovat na svém blogu, v úterý mi oční lékařka diagnostikovala zelený zákal, ještě jsem to tak úplně nevstřebala, ale já to brzy snad rozdejchám....
Přeju krásné ráno, krásný celý den..... ☼

2 Laigo Laigo | E-mail | Web | 29. září 2011 v 22:49 | Reagovat

Milá Unisex, odpovím Ti sem, protože jak jsi se zmínila, tak to nechceš rozebírat na svém blogu. Moc mě mrzí, co Ti doktoři diagnostikovali..už jen Tvé fotky vypovídají o tom, jaké krásné barvy, okamžiky,..v životě dokážeš vidět. Dívala jsem se všude možně po internetu a tam píši, že pokud Tě doktoři na to upozornili včas, tak se Tvé vidění nezhorší, jestli budeš správně brát léky. Pokud se nic nezanedbá. A pokud se Ti zhoršilo vidění, tak zpátky se zlepšit nedá, ale dá se zabránit následnému zhoršení. Že je to prý nemoc, která se nedá vyléčit, ale léčit ano. Tak rána bych Ti zahojila Tvé oči.. Uvidíš, že spoustu a spoustu toho ještě budeš mít možnost vidět. Budeš pořád fotit, dívat se na svět, na svá vnoučátka a děti..a uvidíš je. A věřím, že je uvidíš stejně dobře jako teď. Držím Ti palce, ať máš spoustu síly  a odvahy ☼ .

3 unisex unisex | 30. září 2011 v 7:23 | Reagovat

Laigo, strašně moc děkuju za podporu. Zatím nevím nic konkrétního, dnes se musím objednat na další vyšetření, jak naznačila lékařka, tak objednaná budu až někdy na listopad a pak mi snad už dá léky. Nevím, jestli se ta nemoc už rozeběhla, na plno snad ne, ty tmavé skvrny zatím nevidím, ale zdá se mi, že hůř vidím do stran, silně mě bolí hlava a cuká mi v očích a zčistajasna vidím moc špatně na blízko a nepomáhají ani brejličky. Našla jsem si na netu co dělat, co jíst a pod. a začala jsem se těch pokynů držet.
Musím to zvládnout a ještě jednou moc a moc děkuju za milá slova...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama