Září 2011

Najde se někdo takový?

29. září 2011 v 23:22 | L. |  Cesta životem =)
Nevím, jak se mi to podařilo, ale najednou jsem si uvědomila, co nás čeká.. uvědomila jsem si, jak moc důležité budeme mít postavení za pár let. Díváme se na činy svých rodičů a jejich přátel, šéfů v práci, lidí, co potkáváme, politiků, které odsuzujeme,..prostě na všechny dospělé. A s prominutím si o většině myslíme, jací to jsou tupci.

Já vím, jsme ve věku, kdy podle zákona jsme dospělí, ale já mluvím o opravdové dospělosti. O takovém, ke kterému né každý dojde. Konkrétně mluvím o chování se jeden k druhému, Matce Zemi, a svým i jiným dětem, apod,.. Jaký jim dáme příklad, když ten, který máme teďka stojí za velký kulový? Ne, nestrkám všechny lidi do stejného pytle. Znám spoustu skvělých a moc hodných, laskavých lidí, kteří jsou těmi nejlepšími příklady všeho dobrého, co můžeme mít. Ale vždy tu stejně bude ta stinná stránka. Ačkoliv jsou to lidé výborní, tak i přesto jejich život je plný stresu a sklíčenosti.

Kdo hledajícím lidem ukáže cestu opravdové svobody a sponntáního života? Šťastného, bez stresu, bez strachu,..

A ukáže se někdo takový?
Najde se někdo, kdo tu velkou změnu společně se všemi lidmi dokáže překonat?


..když Vám září měsíční svit do oken.

27. září 2011 v 11:52 | L. |  Něco ke mě =)

Jak si tu tak sedím u otevřeného balkónu.. myslím na to, jak se mi bude stýskat po zpěvů těch maličkých stvořeníček. Začne zima a s ní i svět bude tišší.
Strašně rychle teplé počasí uteklo. Sluníčko, třicítky, voda, smích a i nadávky na to krásně počasí.
Slýchala jsem " Je tak hezky, až je to nechutný.. "
" Kdy už konečně vypne to topení? "
"Zatáhni žaluzie, ať nám sem nesvítí! "
" Kdo v tomhle vedru má žít?"

Teplomilové..každý člověk, kterému je zima, když se všichni potí, v těhlech obdobích vedra jsou nejspokojenější. Jenže tři týdny veder jsou pryč a už si hledám podzimní a pomalu i zimní bundu a boty.
Nejspíš prožíváme poslední "babí léto"..

Chmf..


A vždycky když půjdu v zimě do lesa, bude tišší..ospalý. Nikdo se na mě nebude dívat, jak kolem procházím. Cestou do školy nebudu vidět bytosti, které sledují, jak je z autobusu pozoruji. Nepoví mi " Jsme s Tebou.. " . Na první pohled to bude prázdný les.


Ale až bude sníh.. mám ráda, když je tma a já stojím na perleťově bílém sněhu. Ráda se dívám na Měsíc a myslím na to, že všechny vidí. I mě.. Jak stojím a přemýšlím o něm. Když mi svítí do oken a já jsem pod jeho září. Každý nadává, pokud je měsíční světlo v noci probudí, ale já mám ráda pocit, když v pět ráno vstávám. Všude tma.. a můj pokojíček je plný jeho světla. Jsem ráda, když se můžu hned po probuzení na někoho usmát.

I přes to všechno..
..věřím, že to bude krásná zima.
Butterfly

I mimozemšťané to mají těžké..

26. září 2011 v 12:03 | L. |  Cesta životem =)
Dneska jsem cítila Vánoce.. prostě jsem se probudila a padla na mě atmosféra Vánoc 8). I když nejsou tak daleko, tak pořád jsou natolik daleko, že asi není normální cítit je za dveřmi.. Ale o tom jindy:).

Změnila jsem design stránek! :)

Mám pro Vás videjko pro zasmání a potěchu duše :)... snad se bude líbit.A námět tohoto vzhledu? :)

NIKDY TO NEVZDÁVEJ!


Sen..

5. září 2011 v 21:25 | L. |  Jemnohmotní a já =)
Milí přátelé,
můj notebook je opravený! :D Po... ehm.. upřímně řečeno.. čtyřech měsících :D! Nechápu, jak jsem to mohla bez internetu vydržet. Ale každá změna k něčemu dobrá :) A tahle rozhodně byla.. sice jsem se odcizila od dění ve "světě", ale za to jsem po těch několik měsíců hledala klid. A našla :).


P.S.: K této fotce mám citovou vazbu :).. ani sedmikráska neroste bez svého nejbližšího přítele..

Zase jezdím do školy.. máme na sedmou a do 4. Pecka! :D Vstávám před pátou hodinou a v půl osmé ve škole už usínám... ale aspoň, že už nejsem prvanda :) Je snažší se vracet do prostředí, které znáte. Obzvlášt pro mě.

Dneska jsem jela do školy a, zničeho nic, mě popadl pocit naplněnosti. Takový ten pocit, když vedle vás upozorňuje na svou přítomnost některá z bytostí :). A podívala jsem se do lesa, skrz které prosvítalo ranní slunce svými paprsky.. a vidím je. Elfové, bytosti lesa... Stáli a pokynuli na mě hlavou a usmáli se.

"Jsme s Tebou.. "P
řed pár dny jsem zažila opět živý důkaz, že i nemožné se můžeš splnit, pokud tomu dáme svou víru a myšlenky. Vše, na co myslíme, tak do svého života přitahujeme. Jsem šťastná. Za tento další "důkaz" a upevnění své víry.. A hlavně za tu skutečnost. Budeme mít za pár dní další přírůstek do rodiny! :) .. zvířecí. Další přítel, kterého budu moci milovat.

Už ale musím jít spát, nebo se ráno nevyhrabu z postele :D!
Tak se mějte krásně a doufám, že budu mít více příležitostí napsal článek.. a při hodinách je času dost, takže mohu kreslit :) a ukázat vám svá dílka. A ještě mám spoustu fotek z prázdnin. No! Čeká na Vás\nás toho ještě hodně :)