Vnímej !!! :)..

8. února 2011 v 22:44 | L. |  Příběhy psané mnou =)

Nevím, co mě drží.. Nevím, proč takhle přemýšlím.. Ale skutečně vím, že to cítím..lail.blog.cz
Víte,..lidé by měli být na sebe hodní. Měli by si všímat a soustředit se na druhé. Myslet na ně. Milovat je a těšit se s nimi. A pokud se bude ten druhý se trápit, stačí ho chytnout za ruku a dívat se stejným směrem jako on. Aspoň tohle.. Co se stalo se Snovou Zemí? Kde jsou naše sny?..

Nemám depku nebo něco podobného :).. Jen jsem se rozpřemýšlela.. spoustu věcí mě dneska večer donutilo takhle přemýšlet. Tak mě napadlo, že své myšlenky dám sem.. Někde, kde se neztratí..

Vlastně..co je na světě důležité? Skutečně důležité? .. 
...Být šťastný.. protože potom člověk dokáže vše. Má víru, je silný, věří v sebe a ostatní.. Vidí krásu světa, přírody, všeho živého.. je podporován světem, okolím, jemnohmotnými. Svými myšlenkami si tvoří krásný život a pak ho skutečně i má. 
... Není nic krásnějšího..


Ale jak jsem na tom našem krásné světě. Tak se setkávám pořád s tou samou věcí. Lidé, aby si hodně věcí uvědomili, musí je někdo nakopnout. A někdy hodně z prudka do pozadí. Když jste jim pořád po ruce, vždycky při nich stojíte,  vnímáte je.. Hodněkrát si narazíte. Protože oni zapomínají vnímat naopak Vás. Protože jste - jistota -.. Jejích štěstí. A na to se často zapomíná.. Proto oni nakopou do zadku Vás. A ten komu je ublíženo jste nakonec Vy.. 

..Věřím, že lidé jsou krásné bytosti, plné lásky. Proto je těžké k ním se chovat jinak. Aspoň pro mě tedy. Neříkám, že nezlobím, nebo nejsem drzá, někdy naštvaná.. to neříkám. Každý má své chvilky. Však určité víte, jak to myslím. .... pokud ne, tak se obávám, že více sloužit nemůžu, protože by ze mě pak padalo "Nooo... tak nějak to myslím, jakože... " =D

lail.blog.cz
Jen je složité, že když tuhle svojí myšlenku povíte lidem. Nepochopí Vás. Buďto na to nejsou připraveni, nebo jsou pod " tvrdou křupkou" .. Vysmějí se Vám. 

Pak jsou tu lidé, kteří z Vás vycítí něco, co je na Vás odlišné od těch všech lidí, které potkáváme během našeho každodenního života. Většinou to neumí pojmenovat. Ale když se tomu tak stane, je to krásné.. Protože NĚKDO se rozhodl Vás VNÍMAT. Pro mě je to vždy báječný pocit... 

Vlastně je krásné na tom to, že se můžeme každý den těšit na to, co nás druhý den potěší.... Co to asi bude... :-) Vždycky to je něco, určitě ano. Tak nechci slyšet výmluvy " Nic ".. =D

ZÁZRAKY SE DĚJÍ TĚM, CO V NĚ VĚŘÍ...

Buďmě šťastní, milujme, veselme se... ze všeho! Vše je k radosti! :).. 

Pokud přestaneme svět hodnotit.. na "hezké, ošklivé"... "správné, špatné"... "nepřípustné, přípustné"... Uvidíme možnosti toho, co se nám nabízí :)..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kamienky kamienky | Web | 9. února 2011 v 13:01 | Reagovat

Ďakujem pekne, samozrejme, že nevadí,

krásne obrázky v článku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama