Nebojme se.. !! :)

20. února 2011 v 21:25 | L. |  Jemnohmotní a já =)

Zdravím Vás :).. 

laigo.blog.czPokaždé když se rozhodnu psát článek, tak cítím, jak moc Vám toho chci sdělit. Ale jakmile se usadím, najdu obrázek, coby vystihoval článek a mojí náladu, tak najednou mi utečou slova.

Chci Vám psát o síle Světla a velkému klamu...

Příběhy srdce, ty příběhy, které se nás dotýkají nejvíce.. jsou pro nás i nejvíce důležité. Dokážeme být ohromně šťastní, ale i moc nešťastní. Ráda, bych Vám psala o štěstí.. ale v životě každého z nás se nás pokouší cosi oklamat. Ať to jsem MY, LIDÉ nebo TEMNÉ síly.. pokaždé se nás něco snaží ztlačit na zem, abychom si přišli jako v pastičce na myši. A proč? Protože potom jsme zoufalí, poslušní těm, kdo nám káží, nejsme nijak nebezpeční..

Ráda bych Vám psala o tom, jak se naše myšlenky, naše city i naše nápady bohužel dají svázat. Pocitem toho, že nás potká strach, bolest..že v těhlech chvílích určitě přicházíme o to, co milujeme nebo co je náš život. Nikdy to tak není, pokud to nedovolíme. To, co jsem napsala je pro některé lidi velmi zporné, ale myslím si, že i velmi pravdivé.. 

lail.blog.cz
Pokud jste v síle smutku a strachu, cítíte se maličtí.. vcelku zbyteční. Píši Vám to sem, protože jsem se dnes (ještě před chvílí) také tak cítila. Vlastně tyto tři dny, byly pro mě docela složité. Jen proto, že jsem neudělala to, co se Vám snažím říct..

Pokud si k sobě přivoláte Anděla, necháte se jím obklopit, pocítit jeho lásku.. Necháte ho k sobě promluvit, aby Vám řekl, co se děje, nebo proč to na vás takhle působí. NIKDY Vám nepoví, že by se něco dělo špatně, že je vám ubližováno,.. Dá vám do srdce světlo, kterým spatříte celou tu situaci jakoby z dálky a najednou je vše jinak. Dostanete vizi, že vlastně se neděje nic, co by si vyžadovalo vaší bolest nebo smutek. Že je vše v pořádku a pokud to tak chcete i nadále, tak uslyšíte radu toho, abyste tomu věřili a chtěli to tak. Mysleli tak, byli vděční za to, co od Vesmíru žádáte, protože vděčnost celý proces urychluje. 

Když jsem před pár dny usínala, nevím jestli jsem byla už ve spánku nebo jsem jen promlouvala k andílkovi před spaním. Ptala jsem se jí, proč lidé, když o něco žádají Vesmír už v tu chvíli nejsou za to vděční. Protože pokud o to požádají a ucítí tu situaci jako přítomnost, skutečně se tak stane. V tu chvíli jsem se na to dívala z pohledu "Vesmíru".. že bych přání splnila tomu, kdo jej prožívá. Né kdo o něm pořád jen mluví. Pokud chceme něco, co rozešťastní naše srdce, pak se šťastným srdcem žádejme..  Byl to můj polemizující a na polovypínající mozek :). Možná z toho nic nedává smysl, ale mě to přišlo chytré :D. A pak jsem upadla do hlubokého spánku.. 

lail.blog.cz
Přála by jsem si, abyste si naplno uvědomili.. že pokud se cítíme něčím svázáni, nedokonalý, že si něco nezasluhujeme, že něco vzdáme.. není to proto, že by to tak skutečně bylo a tyhle pocity tu NEjsou proto, abychom pochopili, že je to fakt marný. Ale abychom toho nedosáhli. Představte si, kdyby na světě byli jen šťastní lidé, co se věnují duchovnímu vývoji. Co by se stalo s těmi, kteří se nás snaží řídit a poroučet nám? Neměli by to, co mají teď. Museli by se změnit..

Pokud po něčem zatoužíte a cítíte, že by vás to potěšilo.. není jediného důvodu, proč si to nezasloužit nebo proč to neprožít. Ponořte tomu svoje myšlenky, víru, uvědom te si prosím, že u Vás celý den je milující bytost, která se o Vás stará. A dokáže zázraky.. Jen tehdy, pokud v ně věříte. A požádáte. Proč o ně nepožádat? Věřte tomu, že pokud v myšlenkách něco svěříte Vesmíru - slyší Vás! A vyslyšel Vaše prosby.. ale je jen na Vás pokud půjdete po cestě jeho znamení, aby se Váš sen vyplnil. Není to o tom, že by Vás nevyslyšel. Ale Vy jste neslyšeli Vesmír.. Sami Sebe.. věnuj te se svým prožitkům, svému nitru, tělu, srdci..  Věřte..

Pokud nebudete dávat ve svém životě prostor k ošklivým věcem, nepřijdou..  Není se čeho bát. A pokud chvilku myslíte tak, co Vás netěší. Hlavně nepropadněte strachu :). Prostě začněte přemýšlet nad něčím hezkým. Myšlenky Světla jsou mnohem silnější :).

lail.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | 2. března 2011 v 7:14 | Reagovat

To je velice zajímavá úvaha...
Mám kamarádku, mnohem mladší, než jsem já, která se necítí ani trochu šťastná a už kdysi dávno jsem jí říkala, aby zkusila myslet trochu pozitivně.
Přitom je silně věřící a říká, že všechno špatné na ní sesílá Bůh, aby jí upozornil na to, že něco ve svém životě dělá špatně.
P.S. Jak ses ptala, tak to je přípravek proti bolestem..

2 uni-sex uni-sex | 11. března 2011 v 7:54 | Reagovat

Nazdárek! Názvy kytiček se naučíš snadno, ty máš velký vztah k přírodě. Ten hyacint zatím nerozkvetl, tak nevím, jestli ti poslouží. Doufám, že jsi v pohodě. ☼

3 uni-sex uni-sex | 15. března 2011 v 7:43 | Reagovat

Nazdárek, to víš, že kytičky na blog budu dávat, zatím ale ne ze skalky.
Než vytvořím miniskalku, bude to nějakou dobu trvat a osázím jí nejspíš až napodzim.

4 uni-sex uni-sex | 16. března 2011 v 7:49 | Reagovat

Děkuju za tu spoustu krásných komentářů. Doufám, že jsi v pohodě, že tě nic netrápí a jen nemáš na blog čas.
Posílám srdečné pozdravy ☼

5 Jean Penn Jean Penn | Web | 27. března 2011 v 13:57 | Reagovat

úžasné! Zajímavé :)

6 Jean Penn Jean Penn | Web | 27. března 2011 v 13:59 | Reagovat

Ty andělské obrazy ♥

7 uni-sex uni-sex | 29. března 2011 v 8:51 | Reagovat

Laigo, chtěla jsem poděkovat za tvůj krásný a dojemný komentář. Snad se můj duševní stav brzy upraví.
Měj se krásně ☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama