Jak vnímám "Řeč"

12. února 2011 v 5:45 | L. |  Něco ke mě =)

Kdyby slova dokázala popsat lásku, nebylo by za potřebí citů.  Kdyby city mluvily slovy, nač bychom měli schopnost řeči?

lail.blog.cz


Řeč podle mého cítění není od toho, abychom druhým říkali, co chtějí slyšet nebo abychom si vybili zlost.
 Ale máme schopnost řeči, proto, abychom poznali sílu a krásu myšlenky. Pokud  máte myšlenku  v hlavě, ano, cítíte jí. Můžete vnímat její sílu prožitkem, který Vám nabízí. Žádný člověk není jako druhý člověk. Ani hlas nemá nikdo stejný. Ale síla myšlenky, je v každém z nás.  Jen někteří to nevidí. Pokud chcete něco říct, pomyslíte na to. A pak slova Vám plynou z úst.. Někdy ublíží, jindy velice potěší, .. Slova tvoří svět, protože začínají u touhy a myšlenky a v  srdci..

Pokud něco řeknete, nerozplyne se to a jakmile zkončíte mluvit, tak slova nejsou pryč. Plují světem jejich vibrace a tvoří nám naší "realitu na Zemi". Pokud budete o sobě pořád říkat, jak jste hlupí. Skutečně se jím stanete. Pokud budete o sobě myslet s láskou a mluvit s láskou o sobě, tak dokážete nádherné a velké věci, které budou inspirovat i druhé.

Každý dokáže z druhého cítit co v něm je. Aspoň maličko. A pokud se to shoduje s tím, co cítíme, uznáváme, věříme a máme v sobě my, potom je ten dotyčný člověk nám "sympatický". Pokud budete milující, klidný, naslouchavý, veselý a šťastný člověk, potom spoustu lidí bude vyhledávat Vaší přitomnost. Protože jim dělá u srdce dobře. Mají to v sobě. Jen možná moc hluboko na to, aby to cítili přes starosti tohoto života. 

lail.blog.cz

Moje vyjadřující schopnosti bohužel nedosahují rozměrů, které bych chtěla. Ale víra a snaha je ve mě silná :).. 

Milujte.. 

Krásný Den ! :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | Web | 12. února 2011 v 18:11 | Reagovat

Tak za prvé, moc se mi líbí tvůj nový dizajn, sálají z něho pozitivní vibrace, já je teď cítím.
Napsalas to krásně, zkusím na sebe pohlížet jinak, než doposavad, chtěla bych se konečně naučit mít se ráda.
Laigo děkuju ♥☼♥
P.S. Dneska jsem byla ve starém sadu, počasí na focení nic moc, ale já v tu chvíli myslela taky na tebe, když jsem fotila lišejníky na stromech. Zaposlouchala jsem se do ticha a představovala si ta malá stvoření, všude kolem, která ty by jsi určitě byla schopná svým citem vidět. :o))
U mne to byly zase jen a jen představy......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama