Leden 2011

Změna!! :)

25. ledna 2011 v 21:36 | L. |  Oznámení.. =)
Zdravím takhle k večeru :)..

Přišlo mi líto, že nemám čas na to, aby zima přela i sem :). A teďka jsem doma, nemocná. Tak mám času ažaž. Nu, tak jsem se pokusila stvořit nový vzhled :). 

Lehký, vzdušný.. a zapomínající na trápení :).

Mě se líbí :). Tak snad i Vám

Dobrou noc :)

Prý je to mým mládím. - ale já si to nemyslím :)..

23. ledna 2011 v 10:15 | L. |  Něco ke mě =)
laigo.blog.cz
P.S. Já vím, že jsem Vám sem tenhle obrázek už dávala. Dneska jsem ho uviděla zase a chytnul mě za srdíčko :). Vidím v něm elfku, která se možná dostala na svět jako já. Ale je velmi hluboce smutná, protože zjistila, že ti, kteří mají chápání je pro její věrnost, snahu, chápání, srdce a její vnímání světa celkově, tak nejsou vedle ní. Miluje lidi, velmi hluboce. Jen se nestíhá divit, co se čas od času v nich objeví. Nebo proč se tak zachovají... 
.
.
A pak mě ještě napadl jeden pohled. Že velmi dlouho žila uzavřená sama v sobě daleko od lidí, protože k ní nikdo neměl touhu jí poznat hlouběji, aby věděli kdo skutečně je. A pak jeden člověk chtěl a ona se takto na něj otočila a podívala.

(  Jen takový můj malinký pohled na obrázek :) - oba znějí smutně. Nejsem tak smutná, ani náhodou, ale tohle se ve mě vyvolalo, když jsem na ní pohlédla. :) )Na začátku dlouho nenapsaného článku, by jsem hrozně moc chtěla poděkovat Unisex :): 
Moc ti děkuji, za Tvůj komentář, který mě sem opět vrátil. Nemohu říct, proč jsem tak dlouho nenapsala. Otevřela jsem stránku, že začnu psát, ale slova se vytratila. Za to dneska vím, co budu psát :). Už mám v sobě spoustu nápadů, které by jsem Vám (Tobě)  chtěla sdělit :).

A taky bych ráda poděkovala Malému srdci. U Alue na blogu Tvé komentáře ve mě vyvolávaly hodně často takové klidné, velmi příjemné pocity :). Vlastně svým způsobem jsi mě hodně zaujal. A skutečně mě potěšilo, když jsem si přečetla Tvůj komentář pod minulým článkem :).

Děkuji Vám :)Prý je to tím, že jsem mladá. Já si to ale nemyslím..

laigo.blog.cz
Byly dny, kdy jsem cítila, že něco moc potřebuji.. A pak jsem zjistila co to je. A udělala jsem to. 

Úplně jsem se odevzdala světu, Životu, okamžikům, které zažíváme..celému Vesmíru. 

....samo o sobě už to nepotřebuje dalších slov. Ale pokusím se je sem napsat, i když cítím, jak každou větou hledám slova, jak vám to, co cítím - předat :).

Kdybychom byli lidé, kteří věří tomu, co vidí a častokrát ne, tak by o mě říkali to samé, co můj taťka; 

"Jsi mladá a hloupá, poznáš, o čem život skutečně je. Zjistíš, že každý nemůže mít to, co chce a po čem snil. Přejde tě tvoje nekončící naivita a důvěra"  

Jenže já bych právě řekla, že právě v sobě mám to, o čem život skutečně je. Vždycky jsem byla příliš jiná na to, abych mohla "skutečně zapadnout" do party lidí. Ale ne natolik jiná, abych neměla přátelé.

Byla jsem přelétavý ptáček z hnízda na hnízdo, kde jsem hledala mapu, jak na život. 

Mám v sobě tolik důvěry v každého.. Mám v sobě to, co mi říká, že když člověk si něco přeje, tak není PROČ by to nemohl mít. Pokud si za tím půjde svým srdcem. Není nic, CO by nemohl mít nebo KÝM by nemohl být, pokud si to zvolí. 
Neumím nenávidět někoho, kdo mi zlomil srdce. Neumím neodpustit někomu, kdo podrazil. Vlastně věřím mu dál. V něj věřím. A možná dokonce ještě víc. Nedokážu nedávat další šance lidem, kteří o ně požádají. Nezradím člověka jen proto, že v tu chvíli cítím, že to chci. A bohužel pro mě, jsem byla obdařená tím, že si myslím, že nikdy nic nekončí. ( Pokud se na Vás vyprdne člověk a kálí na vás a že jste mu u ****, tak já necítím, že by to zkončilo..zvláštní) ............... a další body vnímání světa, které moc lidé v sobě nemívají...

laigo.blog.cz
 Já si myslím, že právě o důvěře, lásce, jistotě, splněných přání,... skutečný svět je. Ale otázkou nad kterou mám jeden velký otazník je -->


VE SKUTEČNÉM SVĚTĚ A NEBO VE SVĚTĚ, KDE ŽIJEME?

Budu opravdu ráda, když mi k tomuto článku napíšete svůj názor. Pokud se Vám bude chtít ho napsat, budu moc ráda :).


Mějte vnitřně pestré a krásné dny :)

Váše Laigo :)..