Slibuji..

19. září 2010 v 21:04 | L. |  Něco ke mě =)

Sluníčka =))*..

Když se podívám na svět, tak vidím spoustu lidských tváří, které mnoho vypovídají. O životě uspěchaném, plném neštěstí nebo naopak radosti a žití svých snů. Tohle a moje dlouhá pomlka, co jsem tady na svém maličkém bločku nebyla, mě posilnilo v přesvětčení...

..co chodím do školy, tak jsem měla problém s tím, že jsem při hodinách (pobytu ve škole = mezi tolika lidma a energiema co se váží na ně) --> omdlévala. Nebylo mi dobře.. Plus objevení dalších věcí , co to hodně způsobyly.. Ale měli mě velmi podpořit. A o nich snad jindy :).

Hodně jsem s tím bojovala a nevěděla si rady.. Objednávala se na kardiografii (jdu tam příští pátek) atd,.. Až jednou.... poznala jsem PROČ tomu tak je. Hlásila se moje PŘIROZENOST. Že je už dávno čas a není času na zbyt.. Kde se toulám? Jaktože nežiju s ní v souladu?.. 

Jedno ráno jsem vstala..Zapoměla jsem, že jsem člověk a začla jsem se na svět dívat očima lásky, vnímat a vidět proudit energie a hlavně.. MYŠLENKAMA SE DÍVALA NA SVĚT SKRZ LÁSKU a POCHOPENÍ. Celý den jsem se moc a moc soustředila.. Svět byl krásný. Plný naděje, lásky, jistoty v dobré a že dny mě čekají krásné. Žádný smutek nebo nějaká depka, strach. Byla jsem šťastná a jistá si sama sebou.. Špatně mi ve škole nebylo, hodně jsem se chránila + tahle změna udělala své.

Ale nebylo by to ono, kdyby "podsvětí" (- jak jim říkám) neudělalo stejně rychlou změnu. Nevim co mě tak dostalo, ale vím, že mě to zaskočilo a přemohlo. Tři dny žiju zase normálně - popravdě ještě hůř a štěstí je tentam. Jsem ještě ke všmu třetí den nemocná. Ano, od té doby, co jsem se nedobrovolně vzdala, jednoduše podlehla špatnému. 

Proto jsem sepsala tenhle článek.. 

SLIBUJI.. ŽE BUDU ŽÍT SE SVOJÍ PŘIROZENOSTÍ A BUDU PEČOVAT NEJEN O SVÉ SNY, ALE I O SNY A ŽIVOT DRUHÝCH. O NAŠÍ MATKU ZEMI.. je to ta nejdůležitější našeho žití. 


S láskou a pevnou vírou ve všechny, kteří milují a mají stejné rozhodnutí jako já .. i ve všechny další lidi, kteří pobývají na světě a jejich život ovlivňuje vše co se na světě děje... VĚŘÍM, že život začne být pro všechny krásný..jednou snad. Nebo určitě a dřív?.

P.S. Článek byl psaný v rychlosti, ale jen proto, že zítra vstávám před pátou hodinou ráno..Barvičky se mi nějak popletly =D.. to je tím, že jsem s nima začala čarovat a rychle to neumím dát zpátky.. Ale až se najde trochu víc času, tk to upravím :)..Zítra ze školy ale přijedu až v šest, tak to asi nevyjde..
 Laigo =)

Laigo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama