Sen..

22. září 2010 v 5:00 | L. |  Něco ke mě =)


Povím Vám o snu, který se mi zdál z 19.9 na 20.9 2010 =)..

Tak se hezky usaďte a poslouchejte..

lail.blog.cz
(V tomto článku budu velmi hodně používat obrázky, aby jsem vám více naklonila děj snu, jak jsem ho vnímala:))

Poslední dny, co jsem začla více chápat sama sebe mám přes noc sny, které mi  mnoho ukazují nebo poukazují na mnoho věcí, které si přeji vyřešit. Tenhle obrázek ninji možná na vás působí trošku hrubě nebo masakrésně, ale v mém snu, byli taky takoví :). Prostě černý, zakuklený, rychlý, ohebný..

Byla noc.. doopravdy i v mém snu. Měla jsem za úkol chránit domov a rodinu, co nic netušící spali. Bylo to všechno tak, jak doopravdy je. Jen sourozenec byl v obýváku a věděl, kdo doopravdy jsem. Patřila jsem do "skupiny" (nevím, jak jinak to nazvat) - bojovníku za ochranu dobrého ( např.: lásky, rodiny...).

A Ninjové - to byli ti špatní .. Vypadali tak,proto jsem je tak i nazvala. Vynořovali se ze stínů, každý byl ozbrojen něčím jiným nebo ničím. Všichni byli muži - a já žena, takže když jsem nebyla ozbrojena, měla jsem velkou komplikaci - měli mnohem větší sílu než já.

Chtěli mé rodině ublížit, zabít nebo ovládnout.. prostě něco moc špatného.

Otevřela jsem garáž, abych měla rozhled. Nebála jsem se, věděla jsem, že je to má povinnost. Každou chvíli několik Ninjů na mě zaútočilo ve snaze se dostat do našeho domu. Nevím jak mě to  mohlo napadnout,  ale opustila jsem prostor garáže a šla na silnici, která jse zhruba 20 metrů od nechráněného vstupu domů. Ale cítila jsem, že tam někdo je. A skutečně byl. 

..Trochu se lišil od ostatních. Byl také zahalený v černém, ale do obličeje jsem mu v tu chvíli neviděla.  Asi proto, že jsem sledovala jeho řeč těla, abych s ním mohla bojovat. Neuvědomila jsem si, že jdu bez zbraně - tudíž jsem velmi brzo pocítila, že je v přesile. Byl to hodně silný muž. Viděla jsem do detailů jeho nezakryté paže. Velmi se mi líbily . A v srdci jsem měla krásný pocit, procházející z nitra duše do srdce a každé částečky těla, když jsem se ho dotkla. 

..Jakoby ve mě probudil všechno. 


Vyhrál. Beze slova jsem sklopila hlavu a vedla ho k vchodu do našeho domu. Šel. Sundal si z hlavy "kuklenec" a viděla jsem mu konečně do obličeje. Byl opravdu moc pěkný :). V tom snu jsem ho milovala. Opravdu moc. Jakoby to pocházelo ještě mnohem dřívější doby, než okamžiku kdy jsme se setkali. Jak věděl v jaké jsem pozici? Že jsem na všechno sama? A odkud mě znal? 

Cítila jsem z něj, co žena (elfka) snad z muže  touží cítit. Velmi pevnou ochranářskou náruč, jistotu, sílu, moudrost i něhu...
Chvíli jsem s ním mluvila a on mi řekl, že musí někam odejít. Něco zařídit. Souhlasila jsem, ačkoliv jsem nechtěla, aby odešel... Pamatuji si, že jsem přes 4 hodiny sama bojovala proti větším a větším množstvím Ninjů. (čas ubíhal ve snu stejně jako ve skutečnosti --> samozřejmě, že ve sférách, kde jsem byla čas není, ale měla jsem takový pocit).

Nevim, kde se stala chyba, ale dostali se do domu. Bojovalo se všude. Byl zmatek. Hrozně jsem se snažila chránit. Cítila jsem, jak při každém zaražení ostrého předmětu do jejich těla cítím v sobě hroznou bolest, ale věděla jsem, že nemám na výběr. Pořád jsem v hlavě slyšela slova, ať chráním koho miluji, že se chránit nedokáží... 

Když se táta probudil a vešel do mého pokoje.. Zrovna před chvíli nedlouhou jsem tam bojovala s šesti cizinci (nebyli to Ninjové, ale přišli i jiní) Vím, jak jsem je zabila a cítila jsem v sobě ty pocity, které jsem tak těžko překonávala, když jsem jim brala životy.. Stála jsem tam, zoufalá, plná tak těžkého zoufalství.. A zničeho nic tam stál ON a viděl, že ti "mrtví" vstávají, tak jim (jak romantické =D) --> usekl hlavy jednou ranou všem.

Já vím, zní to krutě.. Třeba krev nebo tak - to ale nebylo, neměli hmotná těla, stejně jako já i on. Pouze jsem odzbrojovala jejich energie, ale asi protože jsem člověk a třeba tohle můžu mít podvědomě z filmů, tak se bojovalo stylem "zapíchnout".

(Byl úplně jiný než na tomto obrázku, ale horko těžko najdu stejný..) Jen symbolicky se trochu schoduje :) Až na ten pohled..

Tak táta přišel do mého pokoje. Na zemi ležela "těla". Ale on je neviděl.. Viděl jenom mě a divil se, že nespím. Tak jsem mu odpověděla, že jsem nemohla spát. Spokojeně se obrátil a odešel znovu do postele..

Sen postupoval dál, nemá asi cenu vám ho dál popisovat do podrobna. Hlavně proto, že já už si ho detailně nepamatuji. Slovy a větami vám ho už dál popsat nedokážu. Mám z toho v mysli obrazy a citelné vzpomínky, ale ty jen těžko vám nastíním, aby jste je znaly.  

Končilo to tak, že jsem s ním stála za plotem a rozednívalo se. (Za chvíli mi totiž zvonil budík, aby jsem vstávala). Viděla jsem jeho tvář a byla šťastná za jeho přítomnost. I v tom snu jsem věděla, že on něco velkého pro mě znamená.. Cítila jsem, že musím přijít na to CO.

Byla jsem moc smutná, že se s ním loučím.. Ale nedávala jsem to najevo a byla silná. Asi hlavně proto, že z něj vycházela obrovská síla... 


Můj pohled na sen: Když jsem se ráno vzbudila, přišlo mi, že jsem se pouze přesunula do svého těla. Nikoli si řekla "téééda to byl sen". =) Jak jsem se pohybovala po baráku, v hlavě jsem viděla přímo souboje, které se v těch místech stali. A měla jsem v sobě tajnou touhu.. po něm. Jak se spoustu lidí zabývá myšlenkou "kdo" je pro ně ten pravý. Tak já vím, že on. Byl to sen. Ale nestalo se mi poprvé, že by s v mém snu objevil. Když jsem si položila otázku, kterou si pokládají i ostatní - v mých vizích byl on. Ano, může být ztělesněn mojí touhou, ale cítím, že on prostě na světě je. Možná ne teď. Možná ho ani nepotkám.. Ale cítím, že JE. Nevím kde. Ale vím, že mě miluje. Bytost v lese? Anděl Strážný? Člověk na naší planetě?... To už je zatím tajemství života :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | 22. září 2010 v 6:54 | Reagovat

Zvláštní sen, třeba se ti ON bude do snů vracet. Bude ti pomáhat zvládat těžké situace.

2 Barbora Sejrková Barbora Sejrková | 22. září 2010 v 16:44 | Reagovat

nemusíš vysvětlovat, ten pocit znám :) v jednom snu kolem mě prošla parta kluků a jeden z nich mě líbnul na temeno :D a já měla pcit, že ho fakt znám... :)

3 Laigo Laigo | Web | 22. září 2010 v 18:57 | Reagovat

Uni-sex :).. třeba..

Barča: hezký =D :)

4 Ravius Ravius | E-mail | Web | 24. září 2010 v 23:34 | Reagovat

Ahoj Laigo. Nezapoměla jsi? :-)
Moc jsi mi pomohla v začátcích, ke kterým se občas vracím ve vzpomínkách. :-)
Koukám, že jsi taky hodně vyrostla(hlavně duševně). :-) Máš pořád ten samí e-mail? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama