Nevěděla jsem, že až tak..+ máma a táta..

26. září 2010 v 23:57 | L. |  Něco ke mě =)

Život je tuze zvláštní.. myslíte, že tohle je opravdový život?..


Nikdy jsem netušila, že až tak..


Žiju.. každý žijeme.. tak jak si představujeme ve svých snech a věříme tomu a podle toho se nám odvíjí život..a nebo přežíváme..žijeme z toho, co nám druzí hodí do kalíšku života.

Všechno se mění, pořád.. všechno jde dál.. jinam. Až si někdy říkám, jestli se mi tohle vskutku jenom nezdá a já spím. Spím ve své posteli, kde jsem uplně někdo jiný a sama sobě se zdám o tom, co dělám a prožívám. Že se jednou probudím a řeknu si "pááni".. a všechno bude jiné. 

Jsem šťastná. Šťasná, že cítím KDO jsem. Vím i cítím, CO chci. 

Setmění..  je zvláštní. Už před několika měsíci se mi vždycky dělo něco zvláštního s mým pohledem na svět, když se stmívalo..přes den..a hlavně v noci. A jak šel čas dál, tak to postupovalo až do situace, kde se právě nacházím..

Přijdu si jako Elfka na obrázku..když se setmí se vším propojená a cítím, že zase o tak silné spojení přijdu, když se ráno rozední a já se probudím jako člověk v novém dnu. 

Jakmile se setmí, vnímám svět jako sen.. Cítím, jak ho ovládáme my sami. Jak si řídíme cesty našeho života. Silněji bytosti, energie..necítím se jako v kleci, cítím cesty, které vedou dál, východiska a nebo mnohem jasněji pomoce, které k nám přicházejí. Jak se správně chytnou opravdové situace.. 

Zvláštní ale je, že někdy když je den.. často. Přijdu si jako v kleci, přijdu si sama. Čím víc je to všechno silnější, tím víc musím bojovat za lásku a přátelství.. Ale člověk taky nemá sil pořád. Potřebuji jako každý jiný, aby mě někdo pomohl a ukázal kam jít, jak se správně zachovat.

Jak se mění svět, měním se i já..Přestávám si rozumět s rodiči, protože oni se na svět dívají a vnímají od základu jinak jak já. 

Zhoršilo se mi hodně i zdraví. Ale kvůli tomu, že jsem prostě citlivější.Rodiče na mě, že mám problém, tak ať si ho připustím a dělám proto to, co oni považují za správné. Chtějí mi pomoct, já vím. Ale..Tady už jen v téhle jedné větě jsem se s rodiči naprosto rozešla..
.. já nemám problém. Zdaleka to není problém. Odmítám žít někde, kde budu cítit problémy a nechávat se jimi vázat. Jen jsem se ocitla někde jinde a já cítím, co potřebuji, aby mi bylo lépe. Tak proč do mě cpou, že oni jsou zkušenější a vědí co je pro mě nejlepší? Každý sám cítí co je pro něj nejlepší.. nenechávají mě poslouchat hlas svýho těla a nitra, které na mě volá a volá..Proč? Protože mě milují a snaží se pro mě to nejlepší.. zvláštní, jak láska dokáže udělat i opak.Já se rodičům nedivím ani tak vlastně. Neví, že uvnitř nejsem zdaleka 15 holka. Že nejsem puberťačka, co na venek někdy tak pro ně působí. Protože mám na sobě "chrániče", abych nebyla tak moc rozlišná. Vždycky, všude, kdykoliv..liším se. Cítí to lidi se kterými jsem, cítím to i já. Celý život, jsem tátovi jeho vlastní chybou, protože nejsem "normální" podle jeho. Kdyby ale cítil, co všechno dokážu cítit tím, že jsem jiná.. 

Který rodič by vlastně nechtěl slyšet, že jejich díte, není dítě. Jsem dítě..ale trochu jinak. 

Máma a táta.. to je jako vyslovovat boží jméno. Skrývají se v nich bohové.. ochrana, láska, teplo. Jak mě vždycky ty hádky mrzí.. Přála bych si vidět ve svých dětských očí, jako když jsem byla malá, svoje rodiče. Usmívat se na mě, rozpřaženou náruč chystající se mě chytnou, až budu padat. Když vyslovovali moje jméno, vzájemně se spolu drželi za ruce.. 

A teď.. 

..píšu tenhle článek.

Přáli by jste si něco změnit ve vztahu s vašimi rodiči?..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | 28. září 2010 v 8:49 | Reagovat

Ahoj Laigo, je mi líto, že tvé zdravotní problémy přetrvávají.
Chtěla bych ti jen říct, že i já jsem byla pro své rodiče jiná, asi až do konce jejich života. Jsem prostě podivínka, ale nikterak mi to nevadí. Vždycky jsem byla a jsem pořád tak trochu samotářka, uzavřená do sebe a svého světa.
Jen ty sama a možná i tví rodiče musíte vědět, co dělat. Jestli máš vyhledat lékařskou pomoc a nebo to budeš zvládat sama.
Měj se pokud možno hezky ☼

2 uni-sex uni-sex | Web | 28. září 2010 v 17:43 | Reagovat

Ztratil se i druhý komentář, tak nevím, co se zase s blogem děje.

3 Yutunosha Yutunosha | Web | 1. října 2010 v 22:58 | Reagovat

Na mim blogu je soutěš o nejhezčí a nejlepší blog tak se přilaš.Protože ty máš šanci!A velkou!!
Těšim se!;-)

4 uni-sex uni-sex | 4. října 2010 v 16:33 | Reagovat

Ahojky, zaskočila jsem tě pozsdravit. Doufám, že se máš už trochu líp. =)

5 uni-sex uni-sex | 10. října 2010 v 20:15 | Reagovat

Ahoj Laigo, tak to je moc dobře, že už je u tebe ve škole líp, doufám, že se i líp cítíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama