Hodně často nás lidi napadá..

24. září 2010 v 23:39 | L. |  Něco ke mě =)
Všechny lidi na světě snad hodně často napadávají myšlenky na situace,  se kterými se nesmířily nebo plně nevyrovnali. Nejsou vyjímkou.. když mě to popadne, jsem rozčílená a přechází to ve smutek, lítost, dokonce bolest. 

Před nějakou dobou mi přišel mail, kde byly vyjmenovaný poslední 4 roky co nám v tu dobu zbývaly do roku 2012. Hodně zajímavé a vím, že se mi to líbilo, že to bylo "doopravdické" -> žádné lži, ale jen o tom, co člověka do té doby čeká. Jakoby jeho duchovní vývoj do ruku 2012 - každý rok bude mít něco. A kadeřnice mamce říkala, když jsme tam  byli k začátku roku, že to, co člověk nedořešil nebo se s tím nesmířil v roce 2009, tak o to víc to pocítí tento rok a bude muset se s tím i vyrovnat a smířit - zkrátka vyřešit.
Přišlo mi to v tu dobu jako hodně zajímavá myšlenka. Ale pravda je, že to, s čím jsem se nevyrovnala jsem tento rok zažila nesčetněkrát silněji a musela jsem si to vyřešit. Je skoro konec roku a já už od začátku roku si tím procházím a hledám cestu k smíření a odpuštění. 

Je to velmi zvláštní.. cestu k smíření jsem si už našla. Nedávno. Ale k totálnímu odpuštění ještě ne. Napadlo mě několikrát si koupit knihu, která o tom krásně mluví a je doporučovaná od ( - Alue - ), že je v ní mnohem víc ndž jen o odpuštění. Dodává inspiraci a správné myšlení o životě. Ale uvidím, možná si jí budu přát k vánocům :). 

Když jsem se rozhodla napsat článek, ještě jsem ani nevěděla o čem budu psát. Prostě jsem vybrala myšlenku, která se mi zrovinka ozvala. Nějakým způsobem byla vybraná právě tahle. Tak jsem se vás chtěla zeptat.. Jak vy a tento rok? Zažili jste některé situace, které si vyžadovali smíření, odpuštění.. zkrátka nevyřešená situace třeba z minulých let nebo času nedávném? 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ravius Ravius | Web | 24. září 2010 v 23:51 | Reagovat

Pro mě je opravdu přímo převratný. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama