Zářím =))..

26. července 2010 v 0:21 | L. |  Jemnohmotní a já =)S láskou vzhůru do života =)..
Já opravdu zářím :)... Mé srdce září :)... Má duše září :)... láskou, volností, spřízněností se skutečnou sama sebou :).. 

Dlouho jsem tenhle pocit hledala! Něco, co mi opět dokáže cítit KDO jsem. Hledala jsem co\kdo mi pomůže  najít odvahu zase všechno vidět skrz pravou lásku. Pomoc jsem DOSTALA a našla odvahu. =)

A nečekaně tedy prožívám i nárazovky temných bytostí, které se mě snaží odradit jít po správné cestě, kde jsem šťastná a mohu se snažit spokojenost a lásku šířit dál. Snažit se pomáhat lidem, kteří to potřebují. Protože v poslední době je jich skutečně mnoho.. Vždycky to jsou velice zvláštní pocity, kterými jsem naplno pohlcena. Naštěstí hlas Laido se stal pro mě silnějším než jsou oni :).. 

Jsem volná, šťastná, spojená s Vesmírem a Láskou! :).. Jsem vděčná a pevné vůle jít takhle dál mě nic nezbaví :). Život je tak krásný a o tolik pestřejší a jasnější! :) I přes všechny ty mouchy, které člověk musí překonávat a srovnávat se s nimi.. život je pěkný :)..

S láskou vzhůru do života =)..
..


Jsem to Já..
už konečně cítím sama sebe :)

Často myslím na život, na to kdo jsem uvnitř sebe, kdo jsem na venek a jak mě lidé vnímají. Občas životu nerozumím a hledám jeho krásu, ale tu mám přímo před sebou a v sobě :). Krása je právě v té lásce a všech bytostí a živočichů. Jen smíření a krásu nebo nějaké pochopení, co se zrady, nevěry apod,.. tyče  - nemohu najít. Pomůžete mi ho někdo najít? 

Nevzdávejte se na cestě, když se nedaří a věci se hroutí,
protože se VYJASNÍ, když přežijeme bouři!
A my VŽDY jí dokážeme přemoci!! Sílu v sobě máme, i když už to přestáváme cítit..  
Stojí při nás tolik milujících bytostí, nejsme SAMI!!

VĚŘTE SI!!

Cokoliv dokážeme, když budeme ze srdce chtít.. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | Web | 26. července 2010 v 7:19 | Reagovat

Mně chybí ta víra v samu sebe. Neumím se ani mít ráda. Proto mívám pocity, že nedokážu absolutně nic.
Ty píšeš, jak pomáháš lidem, jak jsi se vším smířená, plná elánu. Jsi schopná vnímat vše kolem sebe, mně to někdy připadá, že píšeš prostě nějaký příběh..

2 barchettka barchettka | Web | 26. července 2010 v 12:01 | Reagovat

[1]: Tak to máme podobný problém :-D

A Laigo... Moc Ti to přeju a trošku taky závidím :) Teď docela tápu ve tmě kam mám jít, ale snad mě taky něco osvítí a já ji najdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama