Přijdu si jako bych sama na sebe něco hrála..

26. července 2010 v 22:35 | L. |  Něco ke mě =)
S láskou vzhůru do života =)..Přijdu si jakoby jsem sama na sebe něco hrála..

Když si čtu své články, cítím z nich něco, co mě donutilo se zamyslet. Opravdu se ve skutečnosti cítím tak, jak jsem napsala?Hledala jsem odpověď.. Poslouchala písničky, odhodila strach, který jsem cítila z nepochopitelného důvodu a snažila se "ohodit" pouta, co mi byly dány za dnešek :).. 

Co mě zrazuje na tom, všem co píši a cítím?..

To, co snad každého.. to, co nám brání žít lehký život, plný jemnohmotných zážitků.. něco mě tlačí být slepí člověk a necítit, když se duše povznáší a naplňuje jí pocit lásky. 

Ale když se podíváte :).. LÁSKA JE VŠUDE!!! :)..

Pokud ten pocit cítíte společně semnou, že Vás něco tláčí k zemi, i když chcete lítat, tak se toho pocitu zbavte společně semnou :)!.. 

Opět začnu meditovat a každý den se zbavovat pout a bolestí, co se mi za ten den událo :).. Kreslit, zpívat..procházet se lesem a navštěvovat dryády a elfíčky, které miluji a byli prvními a stálými mými opravdickými přáteli :)..

Koukněte.. :).. Izraelská dívka, žádá o ruku svého milého :).. A když otevře krabičku s prstenem říká " Ty.. chtěls být ještě sám?" a on odpoví " Jedině s tebou! ".. (překladač - www.almaluz.cz =D..) Nevím, jak Vás, ale mě to video dohnalo k slzám :)..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uni-sex uni-sex | Web | 27. července 2010 v 6:52 | Reagovat

Ne, neodradilas mě svým věkem, to bych spíš mohla odradit já tebe svým.
Přijde mi zvláštní, že se dokážeš tak vyjadřovat, píšeš, že navštěvuješ elfy a opravdu je vidíš? Dodnes jsem si myslela, že jsou to jen pohádkové bytosti, jako třeba draci, víly, obři a pod.
Chtěla bych umět meditovat, ale nikdy se mi nepodařilo se do toho stavu dostat.
Nemám se ráda za to, že jsem slaboch, protože jsem nedokázala se svým životem nic uděla. Nemám ráda své tělo, prostě se nemám ráda a na tom se asi sotva co změní, už jsem moc stará a unavená.
Díky za tvou obšírnou odpověď, opravdu mi tvůj věk vyrazil tak trochu dech, myslela jsem, kvůli tvým prožitkům, že jsi dávno dospělá.
Na ty alergie a astma jsou snad dneska léky, s kterými se dá žít, ale musí se nejspíš i dodržovat přísná dieta, což musí být asi děs.
Nikdy jsem se s tímhle nemusela potýkat, tak toho o tvé nemoci moc nevím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama