Chytají mě nálady =))..

23. června 2010 v 23:18 | Laigo |  Něco ke mě =)
Poslední dobou opravdu hodně často, mě večer.. k večeru =).. chytí nálada tvořivosti. Vcelku taková Božská energie, jakoby mi proudila tělem :). Tak si říkám - půjdu na blog a konečně vytvořím něco smysluplného =D. Jenže pak přijdou na řadu věci, které mi zkomplikují a nebo zcela pokazí plány - např. domácí práce =D. A moje nálada se promění do příjemného ducha touhy po svobodě a lásce. Dostanu ještě větší chuť rozdávát lásku a v mysli mám sny, které by jsem chtěla uskutečnit nebo prožít =). Zajímavé, že.. Asi jak pro koho :).. Nejspíš to zažívá každý, ale pro mě je to vždy příjemné =).

Cítím se asi takto.. Nejradši by jsem si zalezla pod stromeček a slyšela jeho hlasy. Šepot větru a zpěv ptáků.. naslouchala svému nitru a tajemství světa. Jemnohmotným..
Laigo
Vím, že můj život se ubírá správnou cestou. Vím, kdo jsem a po čem toužím. Vím, jaká chci být, aby mě to dělalo šťastnou. Kde je chyba?.. V tváři, která mi jde nepřítelem?.. Ego, svět - hmotný, přednosti tohoto světa? Těžko říct. Vím, že na to chci přijít, ale nevim jak. Ale až na to přijdu, budu svobodná a šťastná. To je můj cíl.

Ale vim, že srdce na mě mluví a říká, že v sobě mám naději a Světlo. Jen ho propustit na Svět. Často čekám na nějakou chvíli, kdy se naskytne ten okamžik. Ale srdce neříká čekej. Ale propusť to vše co ve svém srdci máš na svět do oběhu energií na světě.. 

Vím, kde srdce mám a co mi radí.. Jak naléhavě prosí. Ale co mi v tom brání?


Toužím, žiji, miluji, věřím.. proto vím, že to dokážu přejít a k lásce s čistým srdcem dojít :)..

 Mám po boku a v srdci Anděla Strážného - mojí nekonečnou lásku Laido :).. kéž Ti všechno jednou vrátím Andílku můj věrný a budeš mít ze mě radost :)..

A Posla Světla, milovanou Lirku, která vždy kráčí tam, kde Světla hlas zní.. Ačkoliv si sama málo připouští, svět by bez ní byl bez spousty světla, lásky a přátelství  - dobra. MILUJI TĚ!! :)..

Almaluz, který se mi stal přítelem, na kterého nelze zapomenout, nebo ho přestat mít rád jako lásku, která bije v srdci každého..

Děkuji Vám, že jste, protože bez Vás, bych tu nebyla..

laido 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 * Lucinka Bee * * Lucinka Bee * | Web | 23. června 2010 v 23:29 | Reagovat

Krásný povídání :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama