Jen schránka..

3. dubna 2009 v 1:12 | L. |  Jemnohmotní a já =)
..proč pro některé je tak "jednoduché" přijmout tělesnou schránku, která jim byla "přidělena" a pro druhé je to naopak tak moc těžké a mnohdy ten největší úkol, který musejí zvládnout, aby mohli být skutečně spokojení?..

Ti, kteří vědí, co opravdu nesou, mají překážky tam, kde nesrovnalí lidičky nemají.. Když se narodí dušička, která není srovnaná sama se sebou, musí se naučit rozumnět sama sobě a svému nitru a pochopit ten pravý život a jeho smysl, naučí se brát lidi takové, jací opravdu jsou, i když budu mít o pár kilo navíc.. Dokáží druhým opravdu pomoct a být jim záchytným bodem, když se začnou potápět..Dokáží ukázat člověku, že tu pro něj opravdu jsou..

A ti, kteří jsou šťastní s tím, jak vypadají?

Učí se rozumnět lidem z jiného úhlu.. Naučí se zlatíčko, že krása je mnohdy klamná a snažejí se přicházet na člověka uvnitř..

Myslím, že tenhle článek vám asi moc neřekne.. ale jednou jsem si založila blog.cz a tak na něj píšu :).. a mnohdy nepochopené nesrozumné myšlenky..
..na druhé koukám jinak než na sebe.. na sebe jsem přísná, neústupná a mnohdy bezohledná.. proč na druhé shlížím jinak?.. nejspíš tahle myšlenka ve mě vyvolá tak silnou myšlenku, že jí s L. napíšeme do dalšího článku..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lirka :) :D Lirka :) :D | E-mail | Web | 5. dubna 2009 v 13:35 | Reagovat

krásná píseň...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama