Duben 2009

..nikdy není nic tak špatného, jak to smutný člověk vnímá..

12. dubna 2009 v 18:54 | L.

NIKDY NENÍ NIC TAK ŠPATNÉHO, JAK TO SMUTNÝ ČLOVĚK VNÍMÁ..


..jen kraťoučký článeček :)..

..proto i když je člověk smutný, by neměl se topit :).. vždy tu máme naší záchranu a pomoc :)..jen si je zavolat :).. andělé, bohové, bytosti světla :)..

..Nezapomínejte na to nejdůležitější v tu nejtěžší chvíli..

..NADĚJI a LÁSKU :)..


Já měla tehdy sen..

3. dubna 2009 v 1:26 | L. |  Něco ke mě =)
V poslední době, co jsem nemocná, se mi zdají zajímavé sny :).. Ráno kolem sedmé se vzbudím, otočím se a promžourám očima do nového dne a zase usnu.. zdá se mi sen, který si celý pamatuji..po pár hodinách udělám to samé a pak ještě jednou.. všechny sny si pamatuju (aspoň to nejdůležitější z nich)..

Jelikož jsem nemocná, už druhým týdnem doma, tak si můžu dovolit spát dlouho, takže mé sny nejsou ničím rušené..Takže jsou hodně "živé" a lehce se mi "zabudují" do podvědomí..

Jeden sen, který jsem měla.. zjistila jsem, že to nebyl jen sen, ale že se to opravdu stalo.. a tak mě to tak nahání další a další myšlenky..:)

..baví mě se dloubat ve snech a pozorovat, jak k lidem promlouvá a co se nám sny snažejí sdělit:)..hodně často si své sny pamatuji a pak podle jejich varování se ten den řídím.. a pak nakonec mnohdy nešťastná situace nedopadne tak zle, jak by bylo nebýt mého očekávání ze snu..

..mám ráda své sny :)..

Co vy a sny?:)

dream.jpg dream image by kfoxy_photos

Jen schránka..

3. dubna 2009 v 1:12 | L. |  Jemnohmotní a já =)
..proč pro některé je tak "jednoduché" přijmout tělesnou schránku, která jim byla "přidělena" a pro druhé je to naopak tak moc těžké a mnohdy ten největší úkol, který musejí zvládnout, aby mohli být skutečně spokojení?..

Ti, kteří vědí, co opravdu nesou, mají překážky tam, kde nesrovnalí lidičky nemají.. Když se narodí dušička, která není srovnaná sama se sebou, musí se naučit rozumnět sama sobě a svému nitru a pochopit ten pravý život a jeho smysl, naučí se brát lidi takové, jací opravdu jsou, i když budu mít o pár kilo navíc.. Dokáží druhým opravdu pomoct a být jim záchytným bodem, když se začnou potápět..Dokáží ukázat člověku, že tu pro něj opravdu jsou..

A ti, kteří jsou šťastní s tím, jak vypadají?

Učí se rozumnět lidem z jiného úhlu.. Naučí se zlatíčko, že krása je mnohdy klamná a snažejí se přicházet na člověka uvnitř..

Myslím, že tenhle článek vám asi moc neřekne.. ale jednou jsem si založila blog.cz a tak na něj píšu :).. a mnohdy nepochopené nesrozumné myšlenky..
..na druhé koukám jinak než na sebe.. na sebe jsem přísná, neústupná a mnohdy bezohledná.. proč na druhé shlížím jinak?.. nejspíš tahle myšlenka ve mě vyvolá tak silnou myšlenku, že jí s L. napíšeme do dalšího článku..